Česká televize

Sestřih utkání Příbram – Vyškov

Zdroj: ceskatelevize.cz (177)

ŽIVĚ: ME fotbalistů do 17 let Česko – Srbsko

Čeští fotbalisté do 17 let ve druhém utkání mistrovství Evropy na Kypru porazili Ukrajinu 3:1 a po úvodním vítězství 5:0 nad domácím výběrem už svěřenci trenéra Jiřího Žiláka mají jisté, že postupují ze skupiny A. Přímý přenos...more

Rulík: Je jedno, jaká formace se prosadí

Gól v utkání Kanada – Švýcarsko: Niederreiter – 0:2 (18. min.)

Také volejbalistky zůstávají ve Zlaté Evropské lize bez porážky

I třetí utkání ve slovinském Mariboru zvládly české volejbalistky bez jediného problému. Španělský výběr porazily 25:19, 25:19 a 25:17 a ve Zlaté Evropské lize si tak upevnily vedoucí příčku. V neděli vyzvou od 18:50 domácí celek....more

ŽIVĚ: Zlatá Evropská liga volejbalistek Česko – Španělsko 2:0

Ve slovinském Mariboru odehraje česká reprezentace třetí zápas ve Zlaté Evropské lize proti Španělsku. Volejbalistky navazují na dvě vítězství nad Rakušankami a Rumunkami, ve kterých ztratily pouze jeden set. Přímý přenos sledujte na ČT...more

ŽIVĚ: Zlatá Evropská liga volejbalistek Česko – Španělsko 1:0

ŽIVĚ: Zlatá Evropská liga volejbalistek Česko – Španělsko

Gól v utkání Kanada – Švýcarsko: Fiala – 0:1 (16. min.)