Česká televize

Bonmatíová vystřelila třetí triumf fotbalistek Barcelony v Lize mistryň

Zdroj: ceskatelevize.cz (177)

Fotbalistky Barcelony přehrály ve finále Ligy mistryň Lyon 2:0 a obhíjily tak loňský triumf. Celkově se katalánský celek raduje z třetího evropského titulu. O rozhodující gól se postarala Aitana Bonmatíová, v nastaveném čase výhru ještě...more

Ze sedmi finále od roku 92 čeští hokejisté šest vyhráli

Češi s Ukrajinci ztratili první set, i přesto se radovali ze čtvrté výhry

O první lup českého týmu na Zlaté Evropské lize se postarali v sobotním duelu volejbalisté Ukrajiny. Po úvodním prohraném setu dokázali zvítězit 25:23. Na to však svěřenci Jiřího Nováka dokázali rázně odpovědět a nakonec zvítězit...more

ŽIVĚ: Zlatá Evropská liga volejbalistů Ukrajina – Česko 1:2

Svěřenci Jiřího Nováka na Zlaté Evropské lize v Makedonii zatím nepocítili jedinou porážku, ani ztrátu setu. Po výhrách nad Estonci, domácím celkem a Lucemburskem čelí volejbalistům Ukrajiny, kteří na turnaji zatím také nezaváhali....more

ŽIVĚ: Zlatá Evropská liga volejbalistů Ukrajina – Česko 1:1

ŽIVĚ: Zlatá Evropská liga volejbalistů Ukrajina – Česko 0:1

ŽIVĚ: Zlatá Evropská liga volejbalistů Ukrajina – Česko

Hadamczik: Navrhl jsem, aby IIHF vrátila MS do Česka v kratším termínu

Už nyní je jisté, že hokejové mistrovství světa v Praze a Ostravě překonalo rekord v návštěvnosti, když padlo maximum z roku 2015, kdy se hrálo také v Česku. Prezident Českého svazu ledního hokeje Alois Hadamczik v rozhovoru pro ČT sport...more

Kempný: Cítíme tu kulisu, dodává nám největší sílu