Martin Kupka: Partie CNN Prima News

Zdroj: ods.cz (5914)

26. května 2024 (CNN Prima News) Hostem nedělního diskusního pořadu Partie CNN Prima News byl ministr dopravy a místopředseda ODS Martin Kupka. ministr dopravymístopředseda stranyposlanec PČRexpert pro veřejnou správu Štítky: rozhovor v...more

musicserver.cz

Paulie Garand vydává EP "Nahoru na dno". Společně s ním pouští do světa i nový videoklip

Zdroj: musicserver.cz (16)

Od vydání poslední Paulieho desky "Amonit" uplynul již více než rok a do ohlášeného podzimního alba "Molo II" stále zbývá ještě několik měsíců. Zdálo by se tedy, že na pomyslné liberecké hladině nyní zavládl tvůrčí klid a na...more

mpb.cz

Nalezená zvířata - Městská policie Brno

Zdroj: mpb.cz (526174)

evropská Evidenční číslo: 0105/2024 Datum přijetí do útulku: 26.5.2024Místo odchytu: ul. HrázkaPohlaví: samecStáří: asi 4 týdnyBarva: černobíláVýška: 0Váha: 0,41 kgČip: nePoznámky: elektronická adresa podatelny pro jakékoliv Vaše...more

Česká televize

Vraštil se Šimánkem i Flamíková s Novotníkovou vyhráli v Lucernu finále B

Zdroj: ceskatelevize.cz (177)

Dvojskif lehkých vah Miroslav Vraštil, Jiří Šimánek a dvojka bez kormidelnice Pavlína Flamíková, Radka Novotníková vyhrály finále B na Světovém poháru ve veslování v Lucernu a obsadily celkově sedmé místo. Skifařka Alice Prokešová byla...more

Vraštil se Šimánkem i Flamíková s Novotníkovou vyhráli finále B

ŽIVĚ: SP ve veslování v Lucernu. Vraštil se Šimánkem i Flamíková s Novotníkovou vyhráli finále B

ŽIVĚ: SP ve veslování v Lucernu

Skifařka Alice Prokešová, dvojka bez kormidelnice Pavlína Flamíková, Radka Novotníková ani Miroslav Vraštil a Jiří Šimánek na dvojskifu lehkých vah nedokázali postoupit do nedělních finálových jízd na Světovém poháru ve veslování v...more

ŽIVĚ: SP v Novém Městě na Moravě – cross country žen

Světový pohár v Novém Městě na Moravě pokračuje bikerskými závody cross country v obou kategoriích elite. Přímé přenosy sledujte na ČT sport, resp. ČT2 a ČT sport Plus. ŽIVĚ: SP v Novém Městě na Moravě

28. května 2024: Premiér Fiala bude v Praze hostit pracovní večeři k bezpečnostní spolupráci

Zdroj: vlada.gov.cz (241652)

26. 5. 2024 9:31 Premiér ČR Petra Fiala bude hostit 28. května v Praze pracovní večeři k bezpečnostní spolupráci. Pracovního jednání se kromě předsedkyně vlády Dánska Mette Frederiksenové a předsedy vlády Nizozemska Marka Rutteho...more