Česká televize

Bouzková vstoupila do French Open hladkou výhrou nad Kuděrmětovovou

Zdroj: ceskatelevize.cz (177)

Marie Bouzková s Veronikou Kuděrmětovovou prolomila svoji smolnou bilanci startů na Roland Garros. Ruskou tenistku poradila 6:2 a 6:4 a postoupila tak do druhého kola, kde se střetne s vítězkou duelu Jana Fettová – Jéssica Bouzasová. První...more

Středočeská "chytrá krajina" poskytuje data pro mírnění dopadů změn klimatu

Zdroj: ekolist.cz (352)

Ilustrační foto Na pomezí Kladenska a Rakovnicka vznikla "chytrá krajina", která poskytuje data pro mírnění dopadů klimatických změn. Systémy fungující přímo v krajině v okolí farmy České zemědělské univerzity (ČZU) ukazují, jak je...more

SP v Novém Městě na Moravě ovládli Pidcock a Ferrandová-Prévotová

Britský biker Tom Pidcock obhájil loňské vítězství v cross country na Světovém poháru v Novém Městě na Moravě. Nejlepší z Čechů byl Ondřej Cink na 26. místě. Závod bikerek vyhrála francouzská hvězda Pauline Ferrandová-Prévotová....more

Hvězdný britský biker Tom Pidcock počtvrté za sebou vyhrál závod Světového poháru v Novém Městě na Moravě. Ženám vládla pětinásobná světová šampionka Pauline Ferrandová-Prévotová z Francie. SP horských kol 2024 Českým bikerům...more

SP v Novém Města na Moravě ovládli Pidcock a Ferrandová-Prévotová

ŽIVĚ: SP bikerů v Novém Městě na Moravě. Cross country vyhrála Ferrandová-Prévotová

Závod Světového poháru v cross country na horských kolech v Novém Městě na Moravě vyhrála francouzská hvězda Pauline Ferrandová-Prévotová. Nejlepší z domácích reprezentantek byla Jitka Čábelická na 36. místě. Závod mužů začne ve 14...more

SP bikerek v Novém Městě na Moravě vyhrála Ferrandová-Prévotová

mpb.cz

Tiskové zprávy

Zdroj: mpb.cz (526174)

Žena odmítla muži prodat pivo, údajně vytáhl nůž a sevřenou dlaní prý rozbil okénko její fabie. Strážníci dopadli opilého řidiče, nadýchal bezmála dvě a půl promile. Strážníci pomáhali osmadevadesátileté seniorce nebo muži,...more

Češi dopsali Ščotku místo Fleka. Ještě se řeší stav Krejčíka, který ale chce hrát

Celý turnaj odehráli čeští hokejisté vždy s rotací sedmi obránců, ve finále mistrovství světa proti Švýcarům mohou tento plán udržet vzhledem k zapsání Jana Ščotky na soupisku. Obránce Komety nahradil nemocného útočníka Jakuba...more