Česká televize

Leclerc se dočkal a zvítězil na domácí půdě

Zdroj: ceskatelevize.cz (177)

Charles Leclerc se dočkal. Po několika nešťastných ročnících a odstoupení z domácí a nejstarší VC vozů formule 1 v Monaku letos zvítězil. Závod hned v prvním kole přerušila nehoda Sergio Peréze s dvojicí vozů Haas. Charles Leclerc...more

Sen se stal skutečností. Leclerc zvítězil na domácí půdě

Charles Leclerc se dočkal. Po několika nešťastných ročnících a odstoupení z domácí a nejstarší VC vozů formule 1 v Monaku letos zvítězil. Závod hned v prvním kole přerušila nehoda Sergio Peréze s dvojicí vozů Haas. Charles...more

Gól v utkání Švédsko – Kanada: Karlsson – 2:2 (50. min.)

Gól v utkání Švédsko – Kanada: Dubois – 1:2 (45. min.)

Atmosféra na ochozech během letošního šampionátu

Pouzar: Síň slávy je velká pocta, těžko se to vyjadřuje slovy

Narozeninová oslava Rádia Blaník naprosto zaplnila Konopiště

Zdroj: feedit.cz (1936)

V sobotu 25. května 2024 se na Konopišti uskutečnil narozeninový koncert Rádia Blaník, který přilákal více než 12 tisíc návštěvníků. Na vyprodaném koncertě se skvělou atmosférou vystoupila řada oblíbených umělců, např. Michal David,...more

Fandíme českým hokejistům po celém světě! Čedok domluvil turistům na dovolené sledování zápasu o zlato

Praha, 26. května 2024 – Česko žije horečkou letošního Mistrovství světa v ledním hokeji a celý víkend postupem našeho týmu do finále. Domácímu mužstvu před dnešním soubojem o zlato budeme fandit nejen doma u obrazovek, v pražské hale,...more

Tour de Feminin má po letech českou vítězku, raduje se Julia Kopecky

Julia Kopecky byla na severu Čech suverénní a jako první česká cyklistka vyhrála po 35 letech etapový závod Tour de Feminin. Devatenáctiletá reprezentantka zvítězila v okolí Krásné Lípy ve dvou ze čtyř etap a celkové prvenství potvrdila...more