Ilustrační foto Oceňovaná farma rodiny Cihlářových v Milošovicích na Kutnohorsku plánuje rozsáhlé investice. Vybudovat chce nový chlév a zázemí pro zpracování mléka, bourárnu masa, obchod i sklady. Náklady přesáhnou deset milionů...more

Česká televize

Hokejová minuta historie – 26. května

Zdroj: ceskatelevize.cz (177)

Sedmnáctka otočila utkání se Srbskem a ovládla skupinu A

Čeští fotbalisté do 17 let zvládli i třetí utkání mistrovství Evropy proti Srbsku. Svěřenci Jiřího Žiláka dokázali otočit vývoj utkání na konečných 4:3. Postup ze skupiny A již měli jistý, ve vyřazovací části nastoupí proti...more

Lvíčata otočila utkání se Srbskem

ŽIVĚ: ME fotbalistů do 17 let Česko – Srbsko 4:3

ŽIVĚ: ME fotbalistů do 17 let Česko – Srbsko 2:3

Čeští fotbalisté do 17 let hrají na mistrovství Evropy se Srbskem. Na úvodní branku Vasilije Kostova odpověděl vzápětí Josek Kolářík, Srbové se do vedení dostali po trefě Bogdana Kostiče v jedenadvacáté minutě. Po dvou výhrách již...more

ŽIVĚ: ME fotbalistů do 17 let Česko – Srbsko 2:2

ŽIVĚ: ME fotbalistů do 17 let Česko – Srbsko 1:2

Čeští fotbalisté do 17 let ve druhém utkání mistrovství Evropy na Kypru porazili Ukrajinu 3:1 a po úvodním vítězství 5:0 nad domácím výběrem už svěřenci trenéra Jiřího Žiláka mají jisté, že postupují ze skupiny A. Přímý přenos...more