Dny evropského dědictví byly zahájeny koncertem

09. Září 2024

[shared_counts]

9. 9. 2024 Chrám apoštola Pavla hostil další kulturní akci.

V pořadí již třetí Zahajovací koncert Dnů evropského dědictví nalákal do “Červeného kostela” přes 70 lidí, kteří si přišli vyslechnout jedinečná vystoupení dvou pěveckých sborů.

Diváky v úvodu přivítal náměstek primátora města Tomáš Vlach, který následně pozval na pódium Ženský komorní sbor Luscinia. Ten vystoupil pod vedením sbormistra Jakuba Houdka. Druhé v pořadí se posluchačům přestavilo Vokální uskupení Panoptikum, které letos oslavilo 10 let na scéně.

Děkujeme zástupcům obou církví, které Chrám apoštola Pavla spravují, za možnost zde zahajovací koncert uspořádat.

TIP: Dny evropského dědictví pokračují dalším programem.

Zdroj: usti.cz

© 2026 newsroom.cz