06. Září 2024
- Úvodní stránka
- Aktuální témata
- Rozvoj města – výsta…
Rozvoj města – výstava studentských prací
0 0 0
Studenti magisterského programu architektura a urbanismus na Fakultě architektury ČVUT v Praze zpracovali ateliérové projekty na téma rozvoje města Příbram. Výsledky jejich práce budou k vidění od 10. září do 8. října na náměstí T. G. Masaryka.
V úterý 10. září v 17.00 bude na náměstí T. G. Masaryka zahájena výstava ateliérových projektů na téma rozvoje města Příbrami, které zpracovali studující magisterského programu architektura a urbanismus na Fakultě architektury ČVUT v Praze. Součástí vernisáže bude komentovaná prohlídka výstavy za účasti autorů projektů a jejich učitelů.
„Jsem rád, že město navázalo spolupráci s výše uvedenou fakultou. Studentské práce přináší nový pohled na budoucí rozvoj města,“ říká starosta Jan Konvalinka.
Na výstavě se můžete podívat, jak si budoucí rozvoj města představuje nastupující generace urbanistů a územních plánovačů. K vidění bude návrh vize a koncepce budoucího rozvoje Příbrami, urbanistické návrhy rozvoje historického jádra, revitalizace prostoru mezi starou Příbramí a Březovými Horami či kompletní přestavby centra Zdaboře.
Vystavený bude také návrh Územního plánu Příbrami, který se v mnohém liší od toho skutečného. Projekty vznikly v ateliéru prostorového plánování pod vedením Veroniky Šindlerové, za přispění členů Výboru pro územní plán a zástupců města.
Eva Švehlová, DiS.tisková mluvčíeva.svehlova@pribram.eu Město Příbram, Tyršova 108, 261 19, Příbram I tel. č.: 318 402 240 mob.: 778 533 946
Oficiální FB stránky města Příbrami: https://www.facebook.com/mestskyuradpribram
Počet zobrazení: 257 | Aktualizováno: 06. 09. 2024
Zdroj: pribram.eu