27. Květen 2024

[shared_counts]

Aktuální informace » Aktuality » OBRAZEM: Šály, dresy, vlajky…

27. května 2024 (po)

Zlatá radost na Horním náměstí! Česko je po 14 letech mistrem světa v ledním hokeji a Olomoučané byli u toho. S patřičnou českou výstrojí zaplnil v neděli v podvečer Horní náměstí Atmosféru rozhodujícího zápasu si užili ve fan zóně.

U velkoplošné obrazovky se na finálový zápas v centru sešly na tři tisícovky lidí. „Atmosféra je tady dokonalá. Sledovat hokej s přáteli ve fan zóně je vždycky příjemnější,“ reagovala včera během utkání jedna z přítomných fanynek.

Napětí fanoušků trvalo padesát minut herní doby, pak dala česká hokejová hvězda David Pastrňák zlatý gól. A zlatou pohádku stvrdil gólem do prázdné branky v poslední minutě ještě David Kämpf.

Fan zóna s konstrukcí pro zavěšení LED obrazovky o velikosti 6×3 metry vyrostla na Horním náměstí během neděle.